Možnost výměny zboží po Vánocích

Pro všechny objednávky uskutečněné od 10.10.2023 do 17.12.2023 nabízíme zdarma prodlouženou možnost výměny do 15.1.2024 (do 15.1.2024 musí být zboží prokazatelně nejpozději odesláno zpět k nám)

Můžete tak na Vánoce nakoupit včas a bez obav. Kdyby zboží náhodou nesedlo, tak Vám jej vyměníme za jakékoli jiné.

Jak to bude probíhat? Stačí nám poslat zboží zpět (jedním ze způsobů v sekci https://www.iveronika.cz/vraceni/) s poznámkou "povánoční výměna".

Následně Vám za vrácené zboží vystavíme kupón na další nákup v hodnotě vráceného zboží (poštovné ani dobírkovné se nezapočítává) a pošleme Vám jej emailem. Tento kupón bude mít platnost minimálně 3 měsíce a můžete jej uplatnit na zboží dle Vaší libosti.

V případě výměny za jinou velikost či barvu stejného vzoru zboží jako bylo zakoupeno, měníme zboží "kus za kus" a kupón nevystavujeme (je-li výměna z důvodu dostupnosti možná).

Pravidla:

Zboží musí být pro tuto výměnu nepoužité, neprané a ideálně v původním obalu (toto není podmínka, ale budeme rádi :-). Je nutné přiložit originální visačky (pokud jimi bylo zboží vybaveno). Více ZDE.

Tato bonusová služba nenahrazuje zákonem stanovenou možnost odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Jedná se o doplňkovou možnost navíc.

Nevztahuje se na dárkové poukázky.

Výměnu (zpracování výměny) formou poukazu budeme provádět od 15.1.2024 do 15.2.2024.

Vyhrazujeme si možnost (z naší strany) vrácení peněz standardním způsobem namísto vystavení slevového kupónu.