Sáčky

10 položek celkem
Dárkový pytlík zlatý 16,5x23 cm lurex
44 Kč –27 %
32 Kč
Dárkový pytlík má díky lurexu efektní lesk. Z našeho sortimentu na cca jeden až dva kusy v krabičce či několik bez krabičky. Pyžama či podprsenky se do něj však nevejdou. Stahuje se pomocí šňůrky. Do pytlíku můžete schovat dárky k různým příležitostem - k narozeninám, svátku, výročí apod.
730397STZLATA
Dárkový pytlík stříbrný 16,5x23 cm lurex
44 Kč –27 %
32 Kč
Dárkový pytlík má díky lurexu efektní lesk. Velikost je menší. Z našeho sortimentu na cca jeden až dva kusy v krabičce či několik bez krabičky. Pyžama či podprsenky se do něj však nevejdou. Stahuje se pomocí šňůrky. Do pytlíku můžete schovat dárky k různým příležitostem - k narozeninám, svátku, výročí, vánocům apod.
730397STSTRIBRNA
Stříbrný dárkový pytlík s lurexem hvězdy 20x30 cm
79 Kč –27 %
57 Kč

Dárkový pytlík zdobí zářivé hvězdičky. Sáček i na několik kusů prádla s krabičkou či více bez krabičky. Velké kusy jako pyžama apod. se však do něj nevejdou. Celý pytlík pak díky lurexu působí velmi elegantně a potěší každého obdarovaného. Snadno se uzavírá pomocí dvou stahovacích šňůrek.

810042STSTRIBRNA
Bavlněný pytlík tygřík
99 Kč –28 %
71 Kč
Bavlněný pytlík s potiskem má jedinečný vzhled veselého zvířátka s dlouhými oušky. Do sáčku se vejde z našeho sortimentu několik menších kusů v krabičce, ale již ne pyžamo či podprsenka. Pylík je ušitý z kvalitního pevného a hrubého materiálu. Do pytlíku můžete zabalit třeba dárky pro děti nebo jejich kamarády, ale veselé zvířátko potěší i dospělého. Stahuje se pomocí ploché bavlněné šňůrky. Zadní strana je bez potisku. Zvířátko je tygr.
810009STTYGR
Dárkový pytlík stromeček 20x30 cm imitace juty
158 Kč –27 %
114 Kč
Dárkový pytlík s potiskem stromečků je ideální dekorací na Vánoce. Sáček i na několik kusů prádla s krabičkou či více bez krabičky. Velké kusy jako pyžama apod. se však do něj nevejdou. Pytlík je zajímavý materiálem, který imituje jutu, a třpytivým potiskem stromečků s glitry. Stahuje se pomocí saténové šňůrky. Do pytlíku můžete schovat drobné dárky nebo jej použít jako vánoční dekoraci.
770140STREZNA
Dárkový pytlík stromeček 20x30 cm imitace juty šedo-stříbrný
158 Kč –27 %
114 Kč
Dárkový pytlík s potiskem stromečků je ideální dekorací na Vánoce. Sáček i na několik kusů prádla s krabičkou či více bez krabičky. Velké kusy jako pyžama apod. se však do něj nevejdou. Pytlík je zajímavý materiálem, který imituje jutu, a třpytivým potiskem stromečků s glitry. Stahuje se pomocí saténové šňůrky. Do pytlíku můžete schovat drobné dárky nebo jej použít jako vánoční dekoraci.
770140STSEDOSTRIBRNA
Větší dárkový pytlík 30x35 cm
151 Kč –27 %
109 Kč
Velký pytlík s vánočními motivy, stahuje se pomocí saténových šňůrek. Z našeho sortimentu do něj můžete vložit i více kusů v krabičkách či větší množství kusů bez krabiček. Případně lze využít i na jeden větší kus. Můžete jej použít na dárky nebo naplnit mikulášskou či vánoční nadílkou. Dá se také naaranžovat jako vánoční dekorace.
770138STCERVENA
Lněný pytlík s proužky 18,5x28 cm červená
95 Kč –28 %
68 Kč
Lněný pytlík v námořnickém stylu zdobí vodorovné proužky .Z našeho sortimentu do něj můžete zabalit několik menších kusů v krabičce. Bez krabičky se do něj vejde samozřejmě kusů více Pro velké kusy však vhodný není. Uzavírá se pomocí dvou stahovacích šňůrek. Pytlík využijete k balení menších dárků. Můžete do něj také vložit sušené bylinky, které budou krásně vonět.
810090STCERVENEPROUZKY
Dárkový pytlík stromeček velký 30x40 cm imitace juty barva bílozlatá
194 Kč –27 %
140 Kč
Dárkový pytlík s potiskem stromečků je ideální pro zabalení dárků na Vánoce. Z našeho sortimentu je dostatečně prostorný i pro pyžamo či podprsenku bez krabičky. Menších kusů se do něj i s krabičkou vejde větší množství. Pytlík je zajímavý materiálem, který imituje jutu, a lesklým lemem i potiskem. Stahuje se pomocí šňůrky. Do pytlíku můžete schovat drobné dárky nebo použít jako vánoční dekoraci.
770142STBILOZLATA
Dárkový pytlík stromeček velký 30x40 cm imitace juty režno-červená barva
194 Kč –27 %
140 Kč
Vělký dárkový pytlík s potiskem stromečků je ideální jako krásný dárkový obal na Vánoce. Z našeho sortimentu je dostatečně prostorný i pro pyžamo či podprsenku bez krabičky. Menších kusů se do něj i s krabičkou vejde větší množství. Pytlík je zajímavý materiálem, který imituje jutu, a lesklým lemem i potiskem. Stahuje se pomocí šňůrky. Do pytlíku můžete schovat dárky nebo použít jako vánoční dekoraci.
770142STCERVENOPRIRODNI