Zkoušení zboží a odstoupení ve lhůtě 14 dnů od přijetí dle zákona

V případě, že budete chtít zboží vrátit nebo vyměnit, je ideální, aby bylo opatřeno originálními visačkami a bylo v originálním obalu (pokud jste je visačky odstřihli nevadí, přiložte nám je zpět odstřižené, zboží však přijmeme zpět i bez visaček a originálního obalu). Zboží musí být neprané, neopotřebené, spodní prádlo zkoušené pouze přes vlastní čisté prádlo (z hygienických důvodů), neparfémované, neznečištěné, neponičené nadměrným používáním nad rámec vyzkoušení.

V případě porušení těchto zásad může být z naší strany účtováno snížení hodnoty zboží. Snížení hodnoty zboží může být v souladu se zákonem i vyjádřením České obchodní inspekce až o 100%.

Více informací o snížení hodnoty zboží naleznete na: https://www.coi.cz/faq/d-muze-mi-prodavajici-vratit-jen-cast-kupni-ceny/

Obecně je nutné se ke zboží, které si přejete ve lhůtě pro vyzkoušení vrátit, chovat tak, jako byste si jej zkoušeli v kamenném obchodě.

Látkové roušky nelze z hygienických důvodů vrátit (odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní) pokud byly vyňaty z originálního obalu.

Tyto podmínky se nevztahují na reklamace, které se řeší odlišným způsobem.

Podrobnější informace k vrácení / výměně naleznete (včetně formuláře pro vrácení) v návodu k vrácení ZDE. V případě jakýchkoli dotazů se nám ozvěte na info@iveronika.cz. Jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení