Pravidla akcí typu 2+1, 3+1, 4+1 atd.

Zásady a pravidla Akce 2+1 ZDARMA, Akce 3+1 ZDARMA, Akce 4+1 ZDARMA apod.

Jako vše v životě i naše akce mají nějaká pravidla.

  1. Akce se uplatní automaticky v košíku. Nelze doplňovat produkty dodatečně.
  2. Aby byl nárok na zboží zdarma, je potřebné zakoupit a ponechat si všechny produkty v rámci této akce. V případě odstoupení od smlouvy se postup řídí pravidly níže.
  3. V případě kompletního odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě je nutné vrátit i zboží zdarma. Není-li vráceno, bude hodnota tohoto zboží odečtena od částky k vrácení.
  4. V případě částečného odstoupení od smlouvy je posuzováno, zda by byl na zboží dále nárok. Například při zakoupení 5 ks zboží + 1 ks zdarma by byl vrácen 1 ks, tak se nic nemění a bude vrácena celá částka za vrácený 1 ks. V případě zakoupení například 4 kusů (z toho jeden zdarma) a vrácení dvou kusů, bude z částky k vrácení odečtena plná hodnota zboží zdarma.
  5. Nelze vrátit pouze kus zdarma, který byl poskytnut se 100% slevou. V takovém případě Vám nebude proplacena žádná částka.
  6. V případě uznané reklamace (nikoli odstoupení od smlouvy) kusu zdarma, bude vrácena, v případě že není možná výměna na bezvadný kus, částka odpovídající poměru hodnoty vůči zbytku objednávky. Například: v případě zakoupení 4 produktů v akci 3+1 zdarma, v hodnotě 100 Kč (4 x 100 Kč, hrazeno 300 Kč) z toho jeden zdarma, bude vrácena částka 75 Kč (300/400*100 = 75.)
  7. Nelze využít na dárkové poukázky.