Výměna / Odstoupení

Výměna zboží ZDARMA

Formulář odstoupení od smlouvy k dispozici ZDE.

Odstoupit je možné samozřejmě také prostřednictvím emailu i vlastními slovy, formulář je pouze doporučený způsob.

Nakupte bez starostí. V případě že vám zboží nesedí či z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, garantujeme Vám možnost jeho výměny / vrácení do 14 dnů od doručení zboží k Vám.

První výměna je ZDARMA (nehradíte poplatek za poštovné od nás k Vám). Platí pro každou jednotlivou novou objednávku.

V případě, že budete chtít zboží vyměnit za jiné, zašlete nám jej zpět na adresu viz kontakt, vyberete si v e-shopu standardně nové a do poznámky k objednávce napište heslo VÝMĚNA a jako způsob platby uveďte bankovní převod, který ovšem po uskutečnění objednávky neprovádějte.

V případě výměny zboží mohou nastat 3 situace:

1) Vybrané zboží bude mít stejnou hodnotu jako vrácené = výměna kus za kus.

2) Vybrané zboží bude mít vyšší hodnotu než vrácené po uskutečnění objednávky Vám napíšeme částku a číslo účtu kam uhradit doplatek.

3) Vybrané zboží bude mít nižší hodnotu než vrácené = po uskutečnění objednávky nebo do poznámky k objednávce nám napište číslo účtu kam budete chtít vrátit přeplatek. První výměna zboží je zdarma, další je zpoplatněna standardním poplatkem za poštovné.

Poštovné pro zaslání zboží zpět k nám je hrazeno ze strany zákazníka. Zboží nesmí nést známky praní nebo opotřebení a ideálně by mělo mít původní obal. Spodní díly prádla (kalhotky, boxerky slipy atd.) je nutné vždy zkoušet přes své prádlo. Hygienicky nevyhovující prádlo nelze vrátit ani výměnit.

V případě, že si přejete vrátit peníze ve lhůtě 14 dní od obdržení objednávky, zašlete nám prosím zboží na kontaktní adresu viz postup výše a do balíčku přidejte číslo účtu pro vrácení peněz.Výměna zboží se řídí obchodními podmínkami.

iVeronika.cz používá k fungování webu, personalizaci reklam a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním našich stránek s užitím souborů cookies souhlasíte.