Obchodní podmínky | iVeronika.cz

Obchodní podmínky a nejčastější dotazy:

 

Mohu vrátit zboží, pokud mi nesedne velikost nebo se mi nebude líbit?

Ano, doporučujeme využít naší službu Garance výměny zboží zdarma. U nás máte možnost vyměnit nebo vrátit zboží ve lhůtě 30 dní od data kdy jej od nás obdržíte. Vrácené zboží zašlete na adresu viz. kontakt. Zboží by nemělo nést známky praní nebo opotřebení a ideálně by mělo být v původním obalu. Buď Vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze.

Je cena zboží uvedena včetně DPH?

Cena uvedená na stránkách je uvedena konečná - včetně DPH.

Je na Vaše zboží poskytována záruka?

Poskytujeme rozšířenou záruku 36 měsíců. Reklamace se řeší v souladu s reklamačním řádem.


Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Rádi Vám ji zodpovíme! Napište nám na e-mail info@iveronika.cz.

Obchodní podmínky

I. SMLUVNÍ STRANY


www.iVeronika.cz

 

Finaj Czech s.r.o., Jičínská 226/17, Žižkov, 130 00 Praha 3, Česká republika
IČ: 04238940, plátce DPH, Spisová značka: C 244633 vedená u Městského soudu v Praze
(dále jen "dodavatel")
 
a
 
fyzická nebo právnická osoba, která dokončí objednávku zboží/služby na webových stránkách tohoto obchodu (www.iveronika.cz) nebo jakákoli další osoba která se zaregistruje, přihlásí se k soutěži či odběru novinek nebo objedná zboží telefonicky, e-mailem, osobně či jakýmkoli jiným způsobem

(dále jen "odběratel")

II. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen „VOP“) upravují vzájemná práva a povinnosti mezi dodavatelem/prodávajícím a odběratelem/kupujícím. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.iVeronika.cz
Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupující je zároveň dostatečně informován před vlastním odesláním objednávky o možnosti seznámit se s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

 

III. DODACÍ PODMÍNKY

Zboží zasíláme poštou obvykle do 5 pracovních dní, pokud je zboží na skladě, v opačném případě nejpozději do 20 pracovních dní (i v tomto případě je obvykle doba podstatně kratší). Z důvodů velkého zájmu o zboží může dojít ke stornu objednávky nebo nedostupnosti určitých položek. V takovém případě přijměte naši omluvu. O případném vyprodání zboží budete informováni s dalším postupem a s odpovídající náhradou. Děkujeme za pochopení. Zboží nemusí vždy odpovídat ilustrativnímu obrázku uvedenému u daného produktu (velikost a druh barvy).

IV. ZPŮSOB LATBY

Hotově při převzetí (tzv. dobírka), kartou při převzetí, bankovním převodem na účet č. 274167406 / 0300, prostřednictvím platební brány PayPal nebo GoPay Pro identifikaci platby je nutné uvádět variabilní symbol = číslo objednávky.

V. EXPEDIČNÍ NÁKLADY

K ceně zboží účtujeme expediční poplatek (poštovné, balné, příp. doběrečné). S výší poplatku je spotřebitel je kupující seznámen nejpozději při vyplnění objednávkového formuláře. V případě výše objednávky nad určitou hodnotu si dodavatel vyhrazuje právo snížit cenu expedičního poplatku na 0 Kč. Zásilky doručujeme prostřednictvím České pošty, Slovenské pošty nebo společnosti Uloženka.cz, s.r.o. a pouze v rámci České a Slovenské republiky. Aktuální informace jsou k dispozici na stránce doprava a platba.

VI. PLATNOST CEN

Všechny ceny uvedené u příslušného zboží jsou platné do odvolání. Dodavatel je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou tedy koncové. Dodavatel si vyhrazuje právo omylu, popřípadě technické chyby systému a v případě chybné ceny je oprávněn stornovat objednávku dle svého uvážení. Slevové kupóny nejsou sčítatelné. Poštovné ZDARMA nad určitou výši objednávky se počítá vždy z ceny PO uplatnění kupónu není-li uvedeno jinak. Sleva ze slevového kupónu je uplatněna také na poštovné.

VII. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY UZAVŘENÉ ZA POUŽITÍ PROSTŘEDKŮ DÁLKOVÉ KOMUNIKACE


Spotřebitel může do 30 dnů v souladu s § 53(7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit / vyměnit. Dodavatel vrátí peníze za odmítnuté zboží do 14 dní od doručení odstoupení od smlouvy. Předpokladem je doručení vraceného zboží. Dodavatel si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Příslušnou částku zašleme na Váš účet nebo poštovní poukázkou.

V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek zpět bez známek používání, nepoškozený a nejlépe v původním obalu spolu s účtenkou.

Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. (Např. vhodným obalem pro zaslání podprsenky je krabička nikoli obálka).
Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz. V takovém případě nebude zasláno zboží zpět odběrateli, ale bude připraveno k vyzvednutí odběratelem v provozovně dodavatele (viz kontakt na dodavatele).

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

 

VIII. ZÁRUKA A REKLAMACE


Na prodávané zboží je poskytována rozšířená záruční doba 36 měsíců pro spotřebitele dle Občanského zákoníku. Postup při reklamaci zboží řeší reklamační řád. http://www.iveronika.cz/reklamacni-rad-a382

 

IX. VÝMĚNA/VRÁCENÍ ZBOŽÍ


Pokud obdržíte v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí, zašleme Vám jiný Vámi vybraný výrobek. První výměna zboží je zdarma. Pro domluvení výměny nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Druhá a další výměna zboží je zpoplatněna standardním poplatkem za poštovné a balné. V případě že chcete zboží vrátit, zašlete ho prosíme na kontaktní adresu a připište jakým způsobem si přejete vrátit peníze. Peníze vracíme bankovním převodem nebo v hotovosti poštovní poukázkou. Preferujeme bankovní převod. Výměna / vrácení zboží je možná ve lhůtě do 30 dnů od převzetí výrobku odběratelem.

X. OSOBNÍ ÚDAJE

Ochrana osobních údajů
Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Zákazník svým svobodným rozhodnutím (tedy objednávkou na www.iVeronika.cz, přihlášením do newsletteru, účastí v soutěži) dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek dokud svůj souhlas písemně neodvolá. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a tento souhlas můžete kdykoli písemně odvolat. Dodavatel použije osobní údaje zejména pro vyřízení objednávky odběratele a za tímto účelem je může předat i pověřené třetí osobě. E-mailové adresy mohou být využity pro zaslání obchodních sdělení nevyjádří-li se zákazník (přihlášený do odběru newsletteru, účastník soutěže, objednávající po telefonu/emailu) jinak.

 

               XI. KONTAKT NA DODAVATELE

Miroslav Fiala

Velké Svatoňovice 57, 54235

Adresa pro zasílání písemností a balíčků: iVeronika.cz, Miroslav Fiala, Kostomlatská 682/8, 190 00 Praha

E-mail:info@iveronika.cz

Web: (www.iveronika.cz)

Dodavatel je zapsán v registru živnostenského úřadu města Trutnov

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: www.coi.cz.

Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce.


Obchodní podmínky