Funkční prádlo | iVeronika.cz

Dámské i pánské termoprádlo z Merino vlny

Osobní odběr na více jak 250 místech v ČR. AKCE: Poštovné ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč.
  • Stránky:
  • 1

Outdoorové termoprádlo Merino

Funkční materiály jsou oblíbené především mezi sportovci a mezi všemi, kteří volí aktivnější styl života. Vyrábí se z nich funkční prádlo. A jaký materiál si vybrat? Oblíbená je značka Gina Merino.

O funkčním prádle

Funkční prádlo má mnohé vlastnosti, které vám zaručují jeho komfortní nošení. Používá se jako první vrstva a jejím úkolem je udržování optimální tělesné teploty a odvádění potu. Díky těmto vlastnostem poskytuje prádlo pohodlí i při větší tělesné námaze. Tím se ideálně hodí pro různé sportovní aktivity. Existuje mnoho značek funkčního prádla. Jednou z nejoblíbenějších je Gina Merino.

Funkční prádlo Gina Merino

Gina Merino je materiál, který se vyznačuje dvouvrstvou konstrukcí pleteniny. Spodní vrstvu tvoří vlákno Thermolite a vrchní vrstvou je vlna Merino. Kombinace obou vláken přináší úžasný komfort.

Funkční prádlo Gina Merino se hodí především pro zimní období. I kdy jde o lehké oblečení, které se dobře nosí, zajistí vám optimální izolační a termoregulační vlastnosti. Pot je odváděn od těla do vnějšího prostředí. Funkční prádlo Gina Merino ocení i ti, kteří mají citlivou pokožku. Prádlo má totiž antibakteriální účinky. Nejenže je materiál citlivý k pokožce, ale omezuje také tvoření zápachu při pocení.

Blíže o vlně Merino

Jednou ze dvou složek funkčního prádla Gina Merino je vlna Merino. Jde o přírodní vlákno živočišného původu. Pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí. Vlna Merino je jemná a má mnoho vnikajících vlastností.

Díky vlastnostem, které vlna Merino má, je oblečení z tohoto materiálu jemné, prodyšné a vyniká svým jedinečnými termoregulačními vlastnostmi, ale i svými antibakteriálnimi účinky.

Dopřejte si funkční prádlo Gina Merino. Budete se v něm cítit velmi pohodlně, a to v případě, že ho chcete na zimní období, aby vás zahřálo, ale volí ho i mnoho sportovců, kteří ho nosí během svých aktivit po celý rok. Budete-li se v oblečení cítit dobře, umožní vám to odvádět i lepší sportovní výkony.

Více o materiálu zde.