Francouzské kalhotky | iVeronika.cz

Francouzské kalhotky

AKCE: Poštovné ZDARMA pro nákupy nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti

Francouzské kalhotky

Líbí se vám elegantní styl oblečení? Nemusíte si v tomto stylu pořizovat jen svršky, velmi pěkně vypadá i elegantní spodní prádlo. Určitě se vám zalíbí francouzské kalhotky. Jsou půvabné a nabízejí se vám v mnohých zajímavých designech.

O francouzských kalhotkách

Francouzské kalhotky vypadají velmi pěkně. Možná je máte doma, aniž byste věděla, že se označují jako francouzské kalhotky, ale možná jste je teprve nyní objevila.

Jde o nízké bokové kalhotky mající minimálně vykrojené nohavičky. Jejich podoba je různá. Někdy je tento typ kalhotek doplněný pěknou krajkou, což jim dodá na luxusním vzhledu, který se jistě zalíbí i vám. Pěkné jsou i francouzské kalhotky s širokým pasovým lemem, s delší nohavičkou atd.

Francouzské kalhotky si můžete vybrat z různých střihů. Klasikou je rovný střih, ale zajímavé jsou i úzké francouzské kalhotky.

Francouzské kalhotky se vyrábějí z různých materiálů. Většinou jde o kombinaci vláken, např. kombinace bavlny a elastanu či bavlny, modalu a elastanu atd. Kvalitní francouzské kalhotky se příjemně nosí a budete se v nich cítit pohodlně.

Výhody francouzských kalhotek

Hlavní výhodou francouzských kalhotek je jejich elegantní vzhled. Střih vypadá velmi hezky, ať už si vyberete francouzské kalhotky jakéhokoliv designu. Záleží na vás, jestli si vám více líbí romanticky laděné francouzské kalhotky či dáte-li přednost svůdnějšímu modelu.

Francouzské kalhoty ocení také dívky a ženy, které trápí větší zadeček či stehna nebo širší boky. Tyto kalhotky jsou přizpůsobené tak, že menší nedostatky postavy hravě zamaskují a žena v nich přes nějaké to kilo navíc bude stále vypadat velmi přitažlivě.

Další druhy kalhotek

Už máte doma dostatek francouzských kalhotek a rozhlížíte se po dalších druzích spodního prádla? V případě, že ráda nosíte bokové kalhoty, neměly by vám chybět bokové kalhotky, které vám zaručí diskrétnost. Mnohé modely si najdou i příznivkyně tang. Rovněž klasické kalhotky se vám budou hodit, především na každodenní nošení a v případě, že si chcete zajistit maximální pohodlnost. Oblíbené jsou i dámské boxerky, brazilky atd.