Dámské boxerky | iVeronika.cz

Dámské boxerky

Osobní odběr na více jak 250 místech v ČR. AKCE: Poštovné ZDARMA pro objednávky nad 300 Kč.
Filtr velikostí
Zrušit filtr Zobrazit barvy k vybrané velikosti
  • Stránky:
  • 1

Dámské boxerky

Boxerky dříve byly doménou mužů. Poté přišly na trh i dámské boxerky a v současné době se těší velké oblibě. Máte také doma dámské boxerky, nebo se teprve na jejich koupi chystáte? Můžete si je vybírat z rozmanitých modelů.

O dámských boxerkách

U některých žen slovo „boxerky“ příliš evokuje druh mužského prádla a obávají se, že dámské boxerky z tohoto důvodu musí být asexuální. Není tomu tak. Dámské boxerky mají výhody tohoto typu spodního prádla, ale zároveň jejich různé provedení vám umožní vybrat si je z rozmanitých druhů.

Oblíbené jsou bezešvé dámské boxerky. Nemají švy a díky tomu jsou velmi pohodlné. Hodí se tak na různé sporty a další aktivity. Vyrábí se mnohé dámské boxerky, které jsou velmi přitažlivé. Velmi pěkně vypadají dámské boxerky s krajkou. Celkově se liší v barvách, velikostech i střizích.

Výhody dámských boxerek

Dámské boxerky vás potěší svou pohodlností. K jejich maximálnímu komfortu přispívá především jejich střih a samozřejmě i materiál, ze kterého jsou dámské boxerky vyráběné. Nejvíce pohodlné jsou bezešvé boxerky, ale i další modely vynikají především pohodlností.

Výhodou dámských boxerek je také to, že skryjí drobné nedostatky postavy. Kalhotky skryjí zadeček a část stehen.

Další druhy spodního prádla

Nejen dámské boxerky jsou mezi dívkami a ženami oblíbené. Mladé dívky i ženy mají také v oblibě tanga. Vypadají sexy a vyrábí se v různých provedeních lišící se především v tom, kolik toho skrývají. V poslední době jsou stále více oblíbené brazilky či francouzské kalhotky. Jejich vzhled je pěkný a vy v nich budete vypadat svůdně. I tyto druhy kalhotek vám nabízí mnohé modely. Dáváte přednost klasickým kalhotkám? Pro mnohé příležitosti jsou nejlepší kvůli pohodlí, které nabízejí. Vyberte si kalhotky podle příležitosti, na kterou je sháníte, ale i podle vašich preferencí.